צעד נוסף במלחמה בין מפיצי הסרטים לבין אתרי שיתוף התוכן: האחים וורנר ויוניברסל-NBC, מגדולי אולפני הסרטים בהוליווד, פנו אל גוגל בדרישה שזו תסיר את אתר שיתוף הקבצים Mega מרשימת תוצאות החיפוש, זאת בטענה כי תחת כתובת האתר קיימים תכנים שמפרים זכויות יוצרים.

"האחים וורנר ויוניברסל-NBC ביקשו מגוגל לצנזר את כל האתר שלנו." מסביר קים דוטקום לאתר TorrentFreak. "זה עולה בקנה אחד עם ההתנהגות הבלתי מוסברת שחווינו במהלך השנים מצד תעשיית התוכן" הוא מוסיף. בעבר דוטקום החזיק באתר שיתוף הקבצים MegaUpload שנסגר בתחילת 2012 ע"י שלטונות ארה"ב. אלו טענו כי MegaUpload גרם לנזקים כבירים לתעשיית הסרטים בכך שהפר זכויות יוצרים.

החברות הגישו את בקשותיהן בחסות חוק ה-DMCA האמריקני שמטרתו לאכוף ענישה של מפרי זכויות יוצרים באינטרנט. באמצעות חוק זה מוגשות לגוגל בקשות רבות להסרה מדף תוצאות החיפוש. חלק מן הבקשות נבדקות ונמצאות מוצדקות, ואילו אחרות מוגשות כחלק מתחרות עסקית כזו או אחרת. במקרה של Mega החליטה גוגל שלא להסירו מדף התוצאות כיוון שהיא לא מקבלת את טענות האולפנים כי האתר מפר זכויות יוצרים, לפחות בינתיים.

Mega הינו שירות לאיחסון ולשיתוף קבצים באינטרנט שהוקם בתחילת השנה על ידי קים דוטקום ומספק 50 ג'יגה בחינם לכל דורש. בבסיס הרעיון של Mega עומד לשירות המשתמשים כלי ייעודי המסוגל להצפין את הקבצים המועלים לאתר. תהליך זה מתרחש במחשבו של המשתמש עוד בטרם עליית הקבצים לשרת. בכך האתר, לטענתו, נמנע מלנטר את סוגי התכנים המאוחסנים בשרתיו.