חברת iLife כבר הפכה לשם דבר בתחום שואבי האבק הרובוטים. גם לנו יצא לבדוק את דגם iLife V7s של החברה ולאחרונה היא השיקה את iLife A6 המציג שיפור משמועתי בהשוואה לדגמים הקודמים שלה.

תחילה, iLife A6 מציג עיצוב דקיק יותר בהשוואה לקודמיו וגובהו 8 ס”מ בלבד, כך שהוא מסוגל להיכנס גם מתחת לספות. הוא מעוצב במראה שחור בזכוכית מבריקה בחלקו העליון ובנוסף נעשו עוד מספר שינויים המשפרים את איכות הניקיון בהשוואה לדגמים קודמים. כך עוצמת השאיבה שלו שופרה ובאמצעות שני מנועי ציקלון הוא מסוגל לספק עוצמת שאיבה של עד 1000Pa – כפול מאשר V7s Pro.

עוד שינוי מהותי ב-iLife A6 היא מערכת איסוף הלכלוך. במקום מברשת שיערות, זו הוחלפה במברשת גומי שגם קל לנקות אותה ומחזיקה זמן רב יותר, בדומה לקיים בדגמי iRobot סדרות 8000 ומעלה. לכך מתלווים גו זוג מברשות צד מסתובבות שנועדו להגיע לפינות ולאסוף את הלכלוך הקשה למרכז השואב.

עוד הוא מגיע גם עם קיר וירטואלי וכן שלט רחוק למעבר בין מצבים שונים כמו ניקוי נקודתי, ניקוי מעגלי ותזמון שאיבה לשעות רצויות מראש באופן אוטומטי. הסוללה מספקת עד כשעתיים של עבודה רציפה והשואב מסוגל לחזור לעמדת הטעינה כשהוא מסיים או מזהה כי הסוללה עומדת להיגמר.

מחירו של iLife A6 הוא 229.99 דולר (כ-830 שקל לפני מיסים). באג החלה גם היא למכור את השואב, במחיר של 1,199 שקל.

קרא עוד:  אתם שומעים? אוזניות ללא חוטים מומלצות שלא יקרעו לכם את הכיס