תערוכת MWC 2017 נמצאת מעבר לפינה והיצרנית הסינית וואווי (Huawei) מכינה מספר מוצרים חדשים ובראשן השעון החכם Huawei Watch 2 (שעון וואווי 2) ולצידו מכשיר הדגל Huawei P10 (וואווי P10).

התמונות שהודלפו מציגות  את Huawei Watch 2, הדור השני לשעון החכם הפופולרי שלה ומאשרות את הפרט המרכזי שנחשף לפני כחודש, והוא כי בשונה מהדור הראשון שהציג עיצוב יוקרתי, הדור השני יציג עיצוב ספורטיבי, על כך מעידה מסגרתו העבה אשר מוגבהת מעל המסך לשם הגנה מנפילות.

בנוסף ניתן לראות כי רצועתו עשויה סיליקון, וישנם גם זוג כפתורים הממוקמים בצידו הימני. פרט נוסף שזוכה לאישור הוא כי השעון החכם יאפשר שילוב כרטיס סים מסוג ננו (NanoSim) התומך בתקשורת סלולרית ויאפשר לו לפעול באופן עצמאי ללא מכשיר מחובר, זאת באמצעות חריץ הממוקם בחיבור שבין הרצועה לגופו התחתון של השעון.

מלבד זאת, דיווחים קודמים משערים כי המפרט של Huawei Watch 2 יכלול מסך עגול בגודל 1.4 אינץ', זאת בדומה לדור הראשון, והוא יריץ את מערכת ההפעלה Android Wear 2.0. מעבר לכך לא קיימים פרטים נוספים, כאשר ההכרזה הרשמית צפויה להיערך בברצלונה ביום ראשון ה-26 לפברואר.

Huawei P10

הדלפה נוספת שייכת למדליף המוכר Evleaks שחשף את תמונותיו של מכשיר הדגל החדש מבית וואווי, ה-Huawei P10. בתמונת יחסי ציבור נחשף כי הוא יהיה בעל מסך שטוח ומסגרתו דקה במיוחד, ובנוסף ניתן להבחין בחיישן טביעת אצבע אשר מוטמע בלחצן הבית בקדמת המכשיר. עוד חושפות התמונות כי בגב המכשיר ישנן זוג מצלמות שפותחו בשיתוף חברת הצילום הגרמנית לייקה (Leica), כפי שעשתה וואווי ב-Huawei P9 (וואווי P9), ולצידן גם תאורת הבזק בגוון כפול.

קרא עוד:  מצלמה שלישית ועיצוב דומה: אפל הכריזה על iPhone 11 Pro ו-iPhone 11 Pro Max

https://twitter.com/evleaks/status/834505468387131393

מעבר לזאת ניתן לצפות למסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD ומעבד מתומן ליבות Kirin 960 מבית HiSilicon. בנוסף מצלמתו האחורית צפויה להיות בעלת חיישן כפול 12 מגה-פיקסל ומצלמת הסלפי בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל. מעבר לזאת הסוללה תהיה בנפח 3,100 מיליאמפר/שעה והוא יגיע בשלושה דגמי זיכרון: 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה (RAM) ו-32 ג'יגה-בייט או 64 ג'יגה-בייט אחסון והדגם השלישי עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 ג'יגה-בייט לאחסון.

לצידו של P10 וואווי צפויה להציג גם את Huawei P10 Plus (וואווי P10 פלוס). עד כה טרם קיים מידע לגביו מלבד הדיווח כי מסכו יהיה קמור בשני צדדיו וגודלו 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD.