וואווי (Huawei) הצליחה שוב להפתיע הבוקר ב-MWC 2015 בברצלונה. לאחר שהשיקה אתמול שעון חכם מבוסס Android Wear שעל פניו נראה מוצלח מכולם, הציגה החברה בבוקר נקודת גישה חמה לרכב שמבוססת על קישוריות LTE.

המכשיר, שמתחבר למצת ברכב, ניתן להעברה בין מכוניות באופן חופשי, וכשהוא פעיל הוא יכול לספק חיבור לאינטרנט במהירות הורדה מרבית של 150 מגה-ביט/לשנייה לעד 10 משתמשים בו זמנית. כך, למעשה, הוא הוא הופך את הרכב לנקודת WiFi על גלגלים.

אם המכשיר יזהה שאין חיבורי WiFi נכנסים, הוא יכבה את עצמו באופן אוטומטי עד שיבוצע ניסיון חיבור. בזמן הזה הוא יכול לשמש כמטען למכשירים אחרים באמצעות מחבר USB שבקצה העליון שלו. בנוסף הוא מגיע עם בקרת טמפרטורה מובנת שיכולה להוריד את הטמפרטורה במקרה של התחממות יתר.

ההפעלה של המכשיר מתבצעת בלחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה, אך ניתן לשלוט בפעילות שלו גם באמצעות אפליקציה לאנדרואיד (Android) או ל-iOS שמכונה Huawei Hilink וכבר זמינה להורדה. ה-CarFi מגיע בשלושה צבעים: שחור, צבע עץ ואדום.

את ה-CarFi ניתן להשיג בבריטניה דרך הספקית EE כבר החל מנובמבר ובשוק הפתוח של מערב אירופה, לאחר מכן. המכשיר תואם לכל דגמי הרכבים, מכל יצרני הרכב המובילים. כל שנדרש הוא שקע מצת או שקע טעינה ברכב. מחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.