כצפוי, לאחר שסרטון אודות Watch, השעון החכם של וואווי (Huawei), דלף לרשת, הכריזה החברה בתערוכת הסלולר בברצלונה על השעון החכם מתוצרתה.

בניגוד למכשירי הסלולר של החברה המיועדים לשוק הבינוני Watch נראה יוקרתי, עם עיצוב מתכתי מפלדת אל-חלד מבריקה ומסך עגול (מלא) מזכוכית ספיר ועם מסגרת דקיקה. נראה כי וואווי הצליחה להתעלות על ה-Moto 360 עם המסך העגול כמעט, ועל ה-G Watch R של LG הכולל מסגרת עבה מסביב למסך. וואווי הצליחה לבנות שעון חכם שנראה כמו שעון יוקרתי סטנדרטי.

השעון מבוסס כמובן על מערכת ההפעלה Android Wear, גרסת האנדרואיד למכשירים לבישים והוא כולל מסך עגול מלא בגודל 1.4-אינצ׳ באבחנה של 400×400 פיקסלים, מה שמקנה למסך צפיפות פיקסלים של 286ppi, הוא מבוסס על מעבד Snapdragon במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה בנפח 512 מגה-בייט וזיכרון פנימי לאחסון בנפח 4 ג'יגה-בייט. השעון כולל שלל חיישנים כמו מד-תאוצה ב-6 צירים ומד דופק שלבטח יהיו שימושיים עם שלל יישומי הכושר השונים והוא כמובן עמיד בפני מים.

ה-Watch יהיה זמין לרכישה ביותר מעשרים מדינות בחל ביוני וביניהן: ארצות-הברית, אנגליה, צרפת, גרמניה, סינגפור, רוסיה וגם ישראל, אך החברה טרם הכריזה על תמחור.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.