ב-וואווי (Huawei) החלו לפרוס את העדכון ל-Android Pie, כאשר המכשירים הראשונים מבית החברה לקבל את העדכון המיוחל הם דגמי ה-Huawei Mate 10 ו-Mate 10 Pro הנמכרים באירופה. גרסת האנדרואיד החדשה מביאה עימה שיפור בביצועים, ניווט באמצעות מחוות, ניהול זמן ועוד.

עדכון הגרסה הזמין להורדה כבר עתה כולל את מיטב השיפורים שגוגל (Google) הביאה עם שחרור גרסה 9.0 של Android כמו האפשרות לניווט ברחבי הממשק באמצעות מחוות של החלקה, עיצוב חדש למערכת האפליקציות האחרונות ואף את מערכת ניהול זמן המאפשרת לצפות ולנהל את זמן השימוש באפליקציות השונות.

בנוסף העדכון כולל גם את EMUI 9.0, הגרסה האחרונה של הממשק המותאם אישית של וואווי. בין השיפורים ניתן למנות את השיפור בביצועי המערכת ובחיי הסוללה לצד הכללתו של מצב ה-Turbo GPU 2.0, היכולת להפעיל מצב ׳טורבו׳ בעל ביצועים משופרים, אותו הבטיחו בחברה לשלב לאחר שהוכח כי מכשירי החברה ׳מרמים׳ מבמחני ביצועים.

כמו כן נוסף מנהל סיסמאות מובנה המאפשר לבצע כניסה לאפליקציות השונות באמצעות אמצעים ביומטריים כמו סריקת פנים או טביעת אצבע ועוד.

עדכון הגרסה זמין תחילה עבור מכשירים שנמכרו באירופה אך זה צפוי להגיע בקרוב גם לשווקים נוספים וישראל כמובן.

Huawei Mate 10 Pro

באוקטובר 2017 חשפה וואווי את Mate 10 Pro כדגם הגדול מבין שלושה. הוא מציע מסך שגודלו 6.0 אינץ' ברזולוציית 1080p וביחס היבט של 18:9, שבב Kirin 970 מתומן ליבות, זיכרון עבודה בנפח 4 או 6 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון בנפח 64 ג'יגה-בייט וסוללת 4000 מיליאמפר/שעה. למכשיר גם מערך צילום כפול בגבו עם 20 ו-12 מגה-פיקסל, הוא בעל יכולות בינה מלאכותית ומריץ אנדרואיד 8.0.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.