תחת מותג המוצרים המוזלים של וואווי (Huawei), חשפה החברה את Honor Magic Watch, שעון חכם המבוסס על Watch GT שהושק זה בישראל לצד זוג מכשירי ה-Mate 20.

כפי שעשתה עם Watch GT, גם Honor Magic Watch נוטש את Wear OS לטובת מערכת הפעלה Light OS הסגורה של החברה. הוא נושא מסך עגול 1.2 אינץ' מסוג AMOLED ברזולוציית 390×390 פיקסלים, שהוא קטן יותר מאשר 1.39 אינץ' של Watch GT. גם הסוללה הוקטנה ביותר מחצי ו-Honor Magic Watch מציע זמן עבודה של עד שבוע (לעומת שבועיים ב-Watch GT), זאת עם הספק של 178 מיליאמפר.

שאר המפרט נותר כמעט זהה כך שהוא מאפשר מעקב אחר פעילות גופנית, שינה ודופק הלב. הוא מגיע עם מקלט GPS , קישוריות NFC וחסין למים בתקן 5ATM המאפשר שימוש גם בשחייה. גוף השעון מיוצר מפלדת אל-חלד בצבע כסף או שחור בעובי 9.8 מ"מ והרצועות הזמינות הן סיליקון עור ובד.

מחירו של Honor Magic Watch הוא 999 יואן, שהם כ-550 שקלים (לפני מיסים). בארץ, שעון ה-Watch GT נמכר ב-999 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.