מצלמה משולשת מייט 20 פרו Mate 20 Pro

וואווי (Huawei) הודיעה היום (יום א׳) על תחילת מכירת דגמי ה-Mate 20 ו-Mate 20 Pro בישראל. מדובר בדגמי הטלפון החדשים של היצרנית הסינית שהוכרזו רק בשבוע שעבר באירוע שערכה החברה בלונדון, כשלצידם יושק גם השעון החדש של החברה, Watch GT.

באג, KSP ורונלייט ה-Mate 20 השיקו את זוג המכשירים בתוצרה הכוללת 4 ג׳יגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 ג׳יגה-בייט של זיכרון אחסון ואילו מכשיר ה-Mate 20 Pro יהיה זמין לרכישה בתצורה הכוללת 6 ג׳יגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 ג׳יגה-בייט של זיכרון אחסון. אלה יוצעו למכירה בצבעים שחור, תכלת וסגול-חצות במחיר של 2,999 ו-3,999 שקלים בהתאמה. לצד המכשירים הוכרז גם כי יגיע לישראל שעון ה-Watch GT החדש שהוכרז בידי וואווי ויוצע למכירה במחיר של 999 שקל.

באירוע צויין כי למרות המעבר בין היבואנים של המותג בארץ שנבע מסיבות מסחריות, בחברה הכריזו על המשך מתן שירות גם לדגמים הקודמים. השירות יינתן דרך מעבדת CPM וזו תספק את שירות תיקונים והתמיכה לדגמים השונים.

בנוסף, הוצגה מפת הדרכים להשקת העדכונים לדגמים המכשירים שנמכרו בארץ, כאשר העדכון ל-EMUI 9.0 צפוי להגיע אל מכשירי ה-Huawei P20 ו-P20 Pro בחודש ינואר 2019 ואילו דגם ה-Mate 10 Pro יקבל את העדכון המיוחל בחודש פברואר.

וידאו: Mate 20 בהצצה ראשונה