עוד טאבלט בדרך למטה? לאחר שנודע לנו כי מיקרוסופט מבטלת את פרויקט Curier, מתברר כי גם HP יורדת ממחשב הטאבלט ה-Slate. המחשב מבוסס על Windows 7 ובגודל 10 אינצ’, הוצג יחד עם מיקרוסופט בחודש ינואר השנה. החברה הדגישה מספר פעמים את יתרונו על המתחרים ויכולתו לנגן Flash, אולם נראה כי לא הכל ורוד. על פי הדיווח של TechCrunch, מקור בחברה מסר כי HP ביטלה את פרויקט הטאבלט. המקור ציין כי הסיבה לכך היא ביצועי המחשב בסביבת Windows 7 שאינו מתפקד בצורה מיטבית.

ככל הנראה HP לא תבטל את המחשב אלא תחליף למערכת הפעלה שונה וכך גם שינוי חומרתי סביר שיקרה. לאחר רכישת HP את פאלם, אנו מקווים כי נזכה לראות את ה-WebOS רצה על המחשב ויתכן כי אכן HP תבחר במערכת כדי לבסס עליה את הטאבלט העתידי. ה-WebOS היא מערכת ההפעלה למכשירי Pre ו-Pixi שזכתה לשבחים רבים אולם כישלון חברת פאלם בתחום הסלולר גרמה לה לחפש שותף שירכוש את הטכנולוגיה. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.