חדשות מאכזבות מתחום הטאבלטים: נראה כי ה-Microsoft Courier, היומן הדיגיטלי בעל המסך הכפול של מיקרוסופט לא יצא לפועל. על פי דיווח של Gizmodo, בכיר במיקרוסופט הודיע כי הצוות הפנימי שעובד על פרויקט ה-Courier יפסיק את עבודתו ולא יתמך על ידי מקירוסופט. הספר הדיגיטלי שנחשף בשנה שעברה נראה “כספר הכל יכול” ולפי הסרטונים שהופצו ברשת ממשק המכשיר נראה שונה משהכרנו. מיקרוסופט אמנם לא אישרה את קיומו של הספר, אולם כל הדיווחים מוכיחים אחרת.

לדברי סמנכ”ל מחלקת התקשורת, Frank Shaw, מיקרוסופט תמיד בודקת מכשירים חדשים, בונה אותם כמכשירי קונספט וזה בדיוק מה שהיה ה-Courier. כרגע למיקרוסופט אין תוכניות להביא את המכשיר לשוק בזמן הקרוב ולא ברור אם בכלל הוא יגיע לכדי יצור המוני. המחשב היה אמור להיות בנוי משני מסכים הנסגרים כמו ספר וכלל יכולת מולטי-טאץ' ואינטרקציה מלאה בין המסכים. כעת, ה-iPad לבד במערכה פרט לכמה נוספים המנסים לנגוס אחוזים מהשוק, ללא הצלחה רבה יש לומר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.