הוט מובייל Hot Mobile

הסחרור בשוק הסלולר המקומי ממשיך: אחרי שגולן טלקום השיקה חבילה ללא הגבלה ב-29 שקלים, הודיעה היום (ב') הוט מובייל (HOT Mobile) על חבילה הכוללת 70 גיגה-בייט גלישה ב-24 שקלים לחודש למשך שנה.

התוכנית החדשה כוללת שיחות והודעות ללא הגבלה, וכן 300 דקות שיחה לחו"ל ליעדים נבחרים. בנוסף תעניק הוט מובייל ללקוחות אפשרות להצטרף להוט נט (HOT Net), ספקית האינטרנט של הקבוצה במחיר של 9.90 שקל לחודש למשך שנה. המבצע מוגבל לשבוע הקרוב ומוצע ללקוחות חדשים או לקוחות קיימים ללא דמי מעבר באמצעות אפליקציית My Hot.

"בשנים האחרונות חוללה HOT mobile מהפכה בשוק הסלולר וכיום היא החברה הסלולרית הצומחת ביותר, בעלת הרשת המובילה והמתקדמת ביותר. לפני כשנתיים הובלנו את המהפכה בנפחי הגלישה בארץ עם חבילות גלישה ללא הגבלה ואנו שמחים לצאת עם ההצעה המשתלמת ובעלת הערך המוסף הרב ביותר עבור לקוחותינו. HOT mobile מתחייבת להמשיך להעניק למיליון וחצי לקוחותיה שירות מצוין ולהציע את התכניות המשתלמות והזולות ביותר", נמסר מהחברה.

המבצע מגיע כמענה לכניסתה של מפעילת הסלולר החדשה, We4G, שהחלה לפעול לפני כשלושה שבועות. זו מציעה חבילה הכוללת שיחות, הודעות וגלישה בנפח של 40 גיגה-בייט ב-29 שקלים לחודש. עם זאת, מדובר בתכנית המיועדת ללקוחות הראשונים ומי שיצטרף אליה ייהנה ממחיר קבוע לכל החיים.

כאמור, גם גולן טלקום הגיבה במבצע שלה ומציעה חבילה הכוללת שיחות, הודעות טקסט ולראשונה גם גלישה ללא הגבלה לכלל הלקוחות במחיר של 29 שקלים בחודש, כאשר בחברה מבטיחים כי המחיר האטרקטיבי יישאר נעול למשך שנתיים מרגע ההצטרפות.