חברת הוט (HOT) השיקה היום (ב') את FiberBox 4K, ממיר חדש של החברה התומך בניגון תכנים באבחנה אולטרא-גבוהה עם למגוון גדול של תכנים מותאמים. בין התכנים ניתן למצוא את הפקות המקור של הוט, סרטים וסדרות מחו"ל שזמינים לצפייה ב-VOD באבחנה של 4K וגם גישה לספריית התוכן המקוונת של נטפליקס (NETFLIX).

הוט  מצטרפת לפרטנר בכך שהיא מאפשרת ללקוחות לצפות בספריית התוכן המקוונת של נטפליקס על גבי הממיר שלה וכן לשלם על המנוי באמצעות החשבונית של החברה. בניגוד לפרטנר או סלקום אשר מציעות זיכוי למשך חצי שנה על המנוי לשירות. עם זאת לקוחות הוט לא ייהנו מהטבה שכזו, כך שלקוחות שיבחרו להצטרף לשירות דרך הוט ישלמו את אותם המחירים שנטפליקס מציעה למנוי באופן ישיר – 29.90 שקלים לחבילה המאפשרת לצפות במכשיר אחד ובאיכות רגילה, 39.90 שקלים לחבילה המאפשרת צפייה בשני מכשירים בו זמנית ואבחנת Full-HD או חבילה בעלות של 49.90 שקלים המאפשרת לצוות בעד ארבעה מכשירים בו זמנית ואבחנה של 4K.

אפלקציית נטפליקס זמינה תחילה על ממיר ה-FiberBox 4K ובהמשך השנה צפוייה להיות זמינה גם על ממירי ה- FiberBox ו-MiniFiber של החברה.

ה-FibeBox 4K משמש גם כנתב (ראוטר) אלחוטי בתדר 5 גיגה-הרץ התומך באינטרנט במהירות של עד 200 מגה-ביט, המאפשר להפעיל אפליקציות מלבד נטפליקס כמו YouTube, לצפות במספר ערוצים במקביל במצב של תמונה בתוך תמונה וכן תומך במגוון שירותי החברה כמו Start Over, Start Next והגישה לספריית ה-VOD.

קרא עוד:  להשאיר את הטלפון בבית: Galaxy Watch במהדורת eSIM הושק בישראל

לקוחות קיימים יוכלו לרכוש את הממיר במחיר של 20 לחודש כששיווק הממיר יחל בתחילת חודש מרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.