התחרות בתחום הטלוויזיה בהזרמה באמצעות האינטרנט מתחמם. סלקום החליטה 'ליישר קו' עם פרטנר ולהציע ללקוחות חדשים וקיימים של שירות סלקום TV סבסוד למנוי Netflix למשך חצי שנה.

המבצע מציע ללקוחות החברה שמנויים לשירות הזרמת התוכן האמריקאי 'הטבה' בדמות זיכוי בחשבונית החודשית של סלקום בסך 30 שקלים בחשבונית החודשית למשך שישה חודשים. ההטבה מיועדת ללקוחות חדשים וקיימים כשנציגים של החברה אף מציעים ללקוחות וותיקים בעלי ממיר שאינו תומך בשירות להחליפו בממיר Mi Box מבוסס Android TV, בעלות של 99 שקלים, ולהצטרף לשירות ולהנות מההטבה.

בסלקום מבהירים כי את ההטבה ניתן לקבל רק לאחר הצגת הוכחת תשלום  לשירות וכי שם המשתמש ב-Netflix חייב להיות תואם לזה של סלקום. אם זה לא המצב, יש לפתוח חשבון Netflix חדש ולהציג חשבונית תואמת.

מדובר למעשה בהטבה זהה לזו שמעניקה חברת פרטנר למצטרפים לשירות הטלוויזיה שלה. אך בניגוד לפרטנר סלקום אינה חתומה על הסכם שיתוף פעולה עם Netflix והאחרונה אף בוחנת את חוקיות ההטבה שכן רק פרטנר מורשית להציע את השירות שלה.

כך או כך נראה שהמרוויחים הם לקוחות הטלוויזיה שנהנים מתחרות בתחום שהיה מנומנם יחסית בשנים האחרונות.

מ-Netflix נמסר בתגובה: "רק פרטנר TV רשאית להציע מבצע המשולם מראשם עם Netflix. המבצע של סלקום TV אינו מורשה ואנו בודקים את העניין".

מסלקום נמסר בתגובה: המבצע נמשך, החברה פועלת על פי החוק".