בדיוק כפי שהבטיחה אתמול עם הצגת מערכת ההפעלה החדשה של HarmonyOS, וואווי (Huawei) הכריזה על המוצר הראשון שמריץ את המערכת, Vision – טלוויזיה שמושקת תחת המותג הונור (Honor) שלה שמיועד לשוק הביניים בדרך כלל.

Vision היא טלוויזיה חכמה בגודל 55 אינץ' שמציעה תמיכה ברזולוציית 4K. היא מציעה זוויות צפייה של 178 מעלות מכל הכיוונים, והבהירות המרבית היא 400 ניט. היא מונעת בידי מערכת על שבב ייעודית שמגיעה מבית: Hongjun 818 המיוצרת בהיי-סיליקון (HiSilicon) עבור שוק המכשירים החכמים הביתיים. זוהי מערכת מרובעת ליבות עם 2 מהירות יותר שמבוססות על Cortex-A73 ו-2 רגילות יותר שמבוססות על Cortex-A53. השבב הגרפי הוא Mali-G51 שפועל במהירות מרבית של 600 מגה-הרץ.

הטלוויזיה מגיעה עם סייעת קולית חכמה שהחברה מכנה בשם יויו (YoYo) וזו מאפשרת לשלוט בתפריט שמוגש ב-'אופן מגזיני' לפי וואווי/הונור. אפשר יהיה גם לשלוט על הטלוויזיה מטלפונים של וואווי עם אפליקציה מתאימה.

יש גם 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 16 גיגה-בייט זיכרון אחסון היא תעלה כ-535 דולרים. הכפלה של כמות זיכרון האחסון תקפיץ את המחיר לכ-680 דולרים. היא תהיה זמינה למכירה בפועל כבר בסוף השבוע הנוכחי.