חברת הטכנולוגיה הישראלית HOLA מדווחת כי חצתה את רף ה- 100 מיליון משתמשים בשירות ה-VPN המתקדם שפיתחה. החברה מספקת את אחד משירותי ה-VPN הפופולאריים ביותר ברשת, שבזכותו נהנים משתמשים מכל העולם מגישה חופשית לכל שירות או תוכן החסום לגישה מהמדינה בה הם שוהים.

בין המדינות הרבות בהן פועלת החברה, שם שרותיה נחשבים לפופולאריים במיוחד, ניתן למצוא דיקטטורות ומדינות טוטליטריות כמו סוריה בה השימוש בויקיפדיה מוגבל. בטורקיה, בה נוטרלו מרבית הרשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ויוטיוב ובמדינות נוספות הנמצאות ברשימת "אויבי האינטרנט". רשימה זו שמפרסם החל משנת 2006, ארגון עיתונאים ללא גבולות (Reporters sans Frontières, RSF), ארגון לא-ממשלתי בינלאומי הממוקם בפריז. בין המדינות הנוספות ניתן למצוא את סין, קובה, אתיופיה, איראן ועוד רבות אחרות.

HOLA נוסדה בשנת 2013 על ידי היזמים עופר וילנסקי ודרי שריבמן עם חזון חברתי מהפכני שמטרתו המרכזית היא הפיכת האינטרנט לטוב יותר באמצעות טכנולוגיית ה –  P2Pהייחודית שפיתחה. הטכנולוגיה הופכת את האינטרנט שכולנו מכירים למהיר יותר, זול יותר וחופשי הרבה יותר. בשנת 2014 הוסיפה החברה שקיפות לשוק הבינה העסקית עם Luminati, שירות כריית נתונים מבוסס P2P המאפשר לעסקים לקצור נתונים מקוונים תחרותיים אשר בנסיבות אחרות היו נחסמים על-ידי המתחרים. Luminati מאפשר לעסקים להשוות מחירים בינם לבין המתחרים שלהם ולהציע מחירים זולים יותר ללקוחותיהם. ל-Luminati מעל 1,000 לקוחות.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.