המליטון, היבואנית הרשמית של שאומי (Xiaomi) בישראל, הודיעה כי היא משיקה בארץ באופן רשמי את המכשיר הענק האחרון של החברה, Mi Max 3. כזכור מדובר בטלפון עם מסך בגודל של 6.9 אינץ' ברזולוציית +FHD ועם סוללה גדולה יחסית של 5,500 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה מהירה בתקן QucikCharge 3.0 – כשלפי החברה מספיקות פחות משעתיים כדי להביא אותה מאפס לטעינה מלאה.

הגוף המתכתי של המכשיר, למרות גודל הסוללה, דקיק יחסית ועומד על עובדי של 7.9 מ"מ. הוא גם מארח, לראשונה בסדרה, שתי מצלמות מאחור: אחת בגודל 12 מגה-פיקסל ובשנייה בגודל 5 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית היא בגודל 8 מגה-פיקסל.

עדכון: מה חשבנו על Mi Max 3? בביקורת המלאה

החברה גם שדרגה את המערכת על שבב אל Snapdragon 636 של קוואלקום (Qualcomm) שמחליפה את ה-Snapdragon 625 שב-Mi Max 2, ומציעה 8 ליבות במהירות מרבית של 1.8 גיגה-הרץ. הזיכרון בדגם שנמכר בארץ יהיה 4/64 גיגה-בייט.

המכשיר יימכר בארץ בצבע שחור בלבד, לפחות בינתיים, והמחיר המבוקש הוא 1,499 שקלים.

Xiaomi Mi Max 3

שאומי הכריזה על Mi Max 3 ביולי 2018, כממשיך דרכו של Mi Max 2 הפופולרי. כשמו כן הוא, יש לו מסך ענקי בגודל 6.9 אינץ' ביחס 18:9 ברזולוציית +Full HD. הוא רץ על שבב Snapdragon 636 עם זיכרון עבודה 4 או 6 גיגה-בייט, מערך צילום כפול 12 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל, כולל חריץ הרחבה microSD, סוללה בהספק של 5,500mAh

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.