שאומי (Xiaomi) הכריזה באופן רשמי על Mi Max 3, טלפון הענק החדש שלה. ההכרזה אמנם בוצעה רשמית, אבל כל הפרטים על הטלפון כבר פורסמו לפני, ובהכרזה לא חיכתה שום הפתעה חדשה.

Max 3, לעומת ה-Max 2, בהחלט מספק קפיצת מדרגה לעומת המכשיר הקודם במשפחת מכשירי המסך הענק שצברה פופולריות רבה. מסך ה-+FHD גדול יותר, 6.9 אינץ' וביחס היבט של 18:9 בתצורה צרה יחסית צרה, כשהחברה מוותרת בדרך גם על הכפתורים הפיזיים לטובת סנטר קטן יותר. חיישן טביעות האצבע נותר בדיוק באמצע מאחור, אבל הפעם החברה כבר שילבה שתי מצלמות מאחור אחת עם חיישן 12 מגה-פיקסל והשנייה עם 5 מגה-פיקסל, ואיך לא, עם תמיכה של בינה מלאכותית. המצלמה מקדימה מצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל.

המערכת על שבב שודרגה לדור הנוכחי של מעבדי הביניים הנמוכים Snapdragon 636 והסוללה היא בנפח קצת גדול יותר של 5,500 מילי-אמפר/שעה.

המכשיר יימכר עם זיכרון עבודה מסוג LPDDR4X בנפח 4 או 6 גיגה-בייט שיילווה, בהתאמה, בזיכרון אחסון מסוג eMMC 5.1 בנפח של 64 ו-128 גיגה-בייט בהתאמה. המחירים, בהתאם לזיכרון, יהיו 249 ו-299 דולרים, והפעם הוסיפה שאומי לצבע השחור והזהוב גם מכשיר בצבע כחול.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.