לפי המדליף הידוע איוון בלאס (evleaks), אנו נמצאים שבועות ספורים מההשקה הרשמית של גוגל (Google) לגרסת האנדרואיד הבאה, ה-Android P.

לדבריו, התאריך הרשמי והסופי הוא ב-20 באוגוסט, ביום שני בשעות הערב, אז היא תצא בגרסתה הסופית והפומבית. באותו הזמן וייתכן אף מספר ימים לפני כן, גוגל תחשוף גם את שמה של המערכת המתחילה באות P ותציג את הפסל החדש במדשאות החברה במאונטיין-ויו שבקליפורניה.

https://twitter.com/evleaks/status/1024997877209333762

הדיווח לא מגיע בהפתעה גמורה. במהלך החודשים האחרונים גוגל שחררה מספר גרסאות הדגמה למפתחים של Android P וכי רק בשבוע שעברה הושקה הגרסה הרביעית וככל הנראה גם האחרונה של המערכת למכשירים התומכים.

לראשונה, גוגל הפיצה את גרסת המפתחים למכשירים שלא מתוצרתה. בין היתר זכו לעדכן גם מכשירים כמו OnePlus 6 ו-Essential ואף מכשירים תוצרת נוקיה (Nokia) ואופו (Oppo). עוד על החידושים הבולטים בכתבה כאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.