בהמשך למגמת שילוב ה-Google Assistant במוצרים נוספים, עליה הכריזה גוגל (Google) לפני כחודש וחצי, מגיע כעת רמקול ביתי קטן מבית Mobvoi אשר מכיל בתוכו את המסייעת ונראה כמו אלטרנטיבה ל-Google Home Mini.

ה-TicHome Mini נראה מבחינה חיצונית כדיסקית קטנה, כמו ה-Echo Dot של אמזון (Amazon). הוא מתוכנן להיות רמקול קטן ונייד שניתן לקחת לכל מקום, ועל כן מצויד בסוללה בנפח 2,600 מיליאמפר – אשר אינה קיימת ב-Google Home Mini – ובעמידות נגד מים בתקן IPX6 שמאפשר להשתמש בו גם ליד הבריכה או במקלחת (אך לא מתחת למים). בנוסף ניתן לחבר אותו לשירותים שונים כמו iHeartRadio, Nest ומוצרים התומכים בפרוטוקול IFTTT, וכמובן להיעזר באסיסטנט באמצעות פקודות קוליות.

הרמקול מסוגל להתחבר לטלפונים דרך בלוטות' ולנגן מוזיקה באמצעותו, אך בנוסף לכך מצויד הרמקול בטכנולוגיית TapConnect שמסוגלת להתחבר למכשירים גם באמצעות שבב ה-NFC. הוא יגיע בצבעי שחור, לבן, כחול ו-ורוד, ויהיה זמין בהזמנה מוקדמת החל מהיום. מחירו עומד על 79 דולר (במקום מחיר רגיל של 99 דולר), כאשר החברה מקווה כי המשלוחים הראשונים ייצאו לרוכשים בעוד מספר שבועות, בזמן לעונת החגים בארה"ב.