המסייעת הוירטואלית של גוגל (Google) אשר זמינה ב-Google Home ובמכשירי האנדרואיד, הגיעה גם למספר מוצרים חדשים תוצרת מספר חברות שונות.

בחודש מאי האחרון שחררה גוגל את ערכת הפיתוח ל-Assistant ובמסגרת תערוכת IFA 2017 חברות רבות חשפו את מוצריהן. בין היתר Harman Kardon שלה מותג JBL הציגה את סדרת את Link הכוללת שלושה דגמים בגדלים ועוצמות שונות. הרמקולים עם חיי סוללה של 5 עד 7 שעות חסינים למים ואבק ומתחברים לטלפונים חכמים בתקשורת Bluetooht.

גם סוני (Sony) הציגה בתערוכה את LF-S50G, רמקול קטן הנראה כגודל של פחית שתייה אשר משלב שעון דיגיטלי מובנה וחסינות להשפרצות מים. הרמקול מסוגל לספק שמע ב-360 מעלות ומתאים לשימוש גם בחדרים גדולים בבית.

https://www.youtube.com/watch?v=BgxXJuonKJM

חברת אנקר (Anker) הציגה את Zolo Mojo, רמקול חכם קטן וזול שמגיע להתחרות ב-Echo של אמזון (Amazon). מחיר 70 דולר בלבד ומלבד היכולת לקבל פקודות של Google Home, ניתן להזרים לו אודיו דרך Google Cast, או bluetooth.

פנסוניק הציגה רמקול גדול ומעוצב בשם GA10. לרמקול עיצוב מלבני המתאים במיוחד לשילוב בסלון הבית עם עוצמת שמע הכוללת זוג דרייברים, יחידת באס וגם שני מיקרופונים מובנים. בחלקו העליון ישנם כפתורי שליטה, זאת מלבד האפשרות לפקודות קוליות וכן ניתן לחבר אליו התקני מוזיקה חיצוניים בחיבור 3.5 מ"מ.

כל המוצרים הללו ועוד נוספים יושקו במהלך החודשים הקרובים. מנגד, אמזון עובדת בשיתוף פעולה גם כן עם יצרניות שונות, כפי ש-LG שהודיעה על השקת ליין מוצרים חכמים עם המסייעת אלקסה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.