במסגרת אירוע ההכרזה שערכה אמש (ד') גוגל למכשירי Pixel 2 החדשים, הודיעה החברה גם על שתי תוספות למשפחת הרמקולים החכמים שלה – Google Home Mini ו-Google Home Max.

שני הרמקולים זהים מבחינת יכולות לדגם ה-Google Home המקורי שהושק לפני שנה: לשלושתם גישה למסייעת Google Assistant ושליטה באמצעות פקודות קוליות, שלושתם מסוגלים לנגן מוזיקה משירותי הענן, הוספת תזכורות, שליטה על מכשירי הבית החכם ועוד. כך שההבדל היחיד ביניהם הוא בעיקר בגודל, באיכות השמע שהם מפיקים וכמובן במחיר.

ה-Google Home Mini נועד להתחרות ב-Echo Dot של אמזון (Amazon), והוא מכשיר קטן דמוי דיסקית ברמקול קטן יחסית למקור, שנועד להניח בחדרים שונים בבית כדי לאפשר הפעלה מכל חדר. ארבע נקודות שנמצאות בבסיסו מוארות בכל פעם שמתקיימת אינטראקציה עם המסייעת וניתן גם להפעיל אותו באמצעות מגע. צורתו העגולה מבטיחה כך שהמיקרופונים יקלטו ב-360 מעלות כל הוראה קולית ממי שנמצא בחדר. בנוסף מסוגל ה-Google Home Mini להתחבר למזרימי המדיה Chromecast כדי לשמש כרמקול עבורם. הוא מגיע בארבעה צבעים – לבן, אפור, אדום וכחול – ומחירו יעמוד על 50 דולר החל מה-19 באוקטובר.

לעומתו, ה-Google Home Max הוא דגם פרימיום מיועד לספק חווית אודיו גדולה ואיכותית יותר מאשר שני הדגמים האחרים. ה-Home Max מכיל זוג רמקולים סטריאופונים וזוג וופרים שמסוגלים לכוון את עצמם בהתאם לכל חדר בהם הם נמצאים באמצעות אינטליגנציה מלאכותית, ולהפיק סאונד שחזק יותר פי 20 מה-Google Home הנוכחי.

המיקרופונים שבו רגישים מספיק כדי לקלוט את קול המשתמש גם כאשר מוזיקה מתנגנת ברקע, והוא גם מכיל מחבר אוזניות 3.5 מ"מ להאזנה אישית לחיבור לאוזניות. הוא יגיע בצבעי לבן ושחור, ומחירו יעמוד על 400 דולר בארה"ב החל מחודש דצמבר הקרוב, כאשר הרוכשים יקבלו מנוי של 12 חודשים לערוץ You Tube Red.