גם גוגל (Google) מצטרפת לעגלת מלחמת הכוכבים לרגל צאת הסרט Star Wars: Force Awakens והשיקה מהדורה מוגבלת של Google Cardboard, משקפי הקרטון לצפייה ביישומי תלת מימד.

לרגל המאורע, גוגל תחלק את ה-Cardboard בעיצוב החדש לכל המעוניין דרך החנות האמריקאית של Play Store, דגם אחד לבחירה מתוך ארבעה עיצובים שונים המאפשרים לכם להגדיר את מי שאתם – R2-D2, BB-8, הצד האפל Kylo Ren או חיילי Stormtrooper. המשלוח בחינם אולם כאמור, המבצע מיועד לאמריקאים בלבד.

גוגל גם עובדת בשיתוף עם מפעילת הסלולר Verizon ותחלק בחנויות הרשת את הדגמים המוצעים ללקוחות החברה בחינם, זאת בנוסף למכשיר ה-Droid Turbo 2 של מוטורלה שנצבע גם הוא בהשקה חגיגית ובלעדית ברשת לכבוד יציאת הסרט.

פרט לעיצוב החביב, גרסת מלחמת הכוכבים של Cardboard לא משנה את היכולות של המשקפיים, אבל אם עדיין לא נכנסתם לשיגעון התלת מימד – זה הזמן. למי שאינו מכיר, Cardboard מאפשר להצמיד את הטלפון למשקפיים, בין אם הוא מבוסס אנדרואיד או iOS, ולצפות באמצעותו בתכני מציאות מדומה בתלת מימד – החל ממשחקים, וידאו, סרטים ועוד. אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה שלנו, איך מתחילים עם Cardboard.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.