ימים ספורים עד צאת סרט Star Wars The Force Awakens ואם לא מספיק המרצ’נדייז מסביב, יש כעת גם טלפון רשמי. מוטורולה (Motorola) בשיתוף מפעילת הסלולר האמריקנית Verizon ומפיקת הסרט דיסני (Disney) השיקו את מכשיר Droid Turbo 2 במהדורת 'מלחמת הכוכבים' אשר זכה לערכת נושא מותאמת ובלעדית.

המכשיר זמין במספר צבעים ודגמים ותחת ה-Moto Maker, אתר ההזמנות של מוטורלה שם ניתן לבחור ולהגדיר את המכשיר בהתאמה אישית מלאה, כולל בחירה של דמות אהובה מהסרט וערכת נושא מתאימה עם רקעים וצבעים תואמים. בין היתר נמצא ערכה של דמות ה-BB-8 המפורסמת, פו דיימרון (Poe Dameron), קיילו רן (Kylo Ren) ועוד שניתן להוריד דרך חנות ה-Google Play באופן בלעדי למכשירים.

Droid Turbo 2 הוא מעין גרסה מוקשחת של Moto X המיועד לשוק בארה”ב ובעל מפרט עדכני הכולל מסך 5.4 אינץ’ ברזולוציית Quad HD, שבב מתומן ליבות Snapdragon 810, זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט, אחסון פנימי של 32 או 64 ג’יגה-בייט, מצלמה 21 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3760 מיליאמפר-שעה.

המכשיר יוצע במסגרת תוכנית התחייבות או במחיר מלא (624 דולר) והוא מושק כחלק מקמפיין לסרט Star Wars שבו Verizon לוקחת חסות ועורכת מבצעים ותחרויות שונות במסגרתם היא מחלקת 12,000 כרטיסים ללקוחות בבתי הקולנוע בארה”ב.