באפיק גיימס (Epic Games) 'לא משחקים' בכל הנוגע ל-Fortnite (פורטנייט), תרנגולת מטילה ביצי הזהב של החברה, כשהיא תובעת עובד לשעבר שעבד בחברה לאחר שזה הדליף פרטים אודות הפרק השני של המשחק.

בסוף העונה העשירית של משחק הבאטל רואיל הפופולרי כחלק מאירוע שנקרא 'הסוף', מטאור התרסק על עולם המשחק וגרם לפתיחה של חור שחור ששאב את הדמויות, המפה ואפילו התפריטים. כחלק ממאמץ שיווקי מרשים של המפתחת אפיק גיימס הוחשכו כל הערוצים החברתיים הקשורים ל-Fortnite כשכולם מציגים את החור השחור ולא ניתן מענה ללקוחות או לציוצים כחלק ממהלך שנועד להגביר את הצפייה לקראת הפרק החדש של המשחק.

Image result for fortnite black hole

את החגיגה של אפיק מעט קלקל ונאלד סויקס, עובד לשעבר של החברה ששימש כבודק חווית משתמש, זה צייץ בחשבון הטוויטר הפרטי שלו "שיחקתי בעונה 11 ואני יכול לספר לכם פרטים חדשים" כשלאחר מכן על פי החשדות הוא פתח חשבון אחר דרכו הוא הדליף פרטים אודות המפה החדשה, השינויים והחידושים שהביא עימו הפרק החדש של המשחק.

סויקס כעת נתבע על ידי אפיק בטענה שזה הפר את חוזה הסודיות עליו היה חתום שכן הפעולות שלו על פי כתב התביעה "גרמו להפחתת ההתרגשות וההתלהבות של שחקני המשחק והקהל, שעלול לגרום להם לעבור למשחקים מתחרים". סכום התביעה אגב טרם נקבע שכן אצל המפיצה טוענים כי "זו ממשיכה לספוג נזקים בסכום שייקבע".

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.