העונה העשירית של Fortnite הסתיימה בפיצוץ, באופן המילולי של המילה, כאשר מטאור שהתרסק על מפת המשחק גרם ליצירה של חור שחור ש'שאב' את המפה, מהבנים, השחקנים ואפילו את התפריטים של משחק הבאטל רויאל הפופולרי בעולם.

כיאה לאירועי סיום העונות הקודמות, גם האירוע הנוכחי שנקרא 'הסוף' (The End) הזמין את השחקנים לחוות אותו יחדיו. אלה שהיו מחוברים בתוך עולם המשחק יכלו לחוות את רגע השיא בו המטאור שהופיע בתחילת העונה העשירית התחיל לרדת אט אט עד לפגיעה על הקרקע. באופן משעשע, שחקנים שלא היו מחוברים לעולם המשחק אלא נמצאים בתפריט הראשי חוו תופעה מעט שונה בו החור השוחר שנוצר שאב את מסך בחירת הדמות והתפריטים השונים.

האירוע מסמל את תחילתו של 'פרק 2' של Fortnite שתמונות שלו עלו טרם זמנם לחנות ה-App Store וכרגע אין פרטים רשמיים אודותיו. הסברה היא כי הפרק החדש יביא עימו מפה חדשה לחלוטין וכן מכניקות משחק נוספות.

שחקנים שינסו לגשת למשחק לא יוכלו לשחק, אלא יראו רק את החור השחור וכן אלו שיחפשו פרטים בפורומים הרשמיים של המשחק או ערוצי המדיה החברתית לא ימצאו דבר גם שם, שכן באפיק גיימס (Epic Games), מפתחת המשחק, דאגו להחשיך את הערוצים הללו. העונה הבאה תיפתח ב-17 באוקטובר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.