זה לא לקח זמן רב: רק אמש המשחק Fortnite הוחשך בעקבות מטאור שפגע בעולם המשחק וכבר עתה, לפני שחרור הפרק החדש של משחק הבאטל רויאל הפופלרי בעולם, דלף לרשת סרטון שמציג את החידושים והשינויים הצפויים בעונה הראשונה של הפרק השני.

השינוי הבולט ביותר שיגיע ל-Fortnite ניכר מיד עם הפעלת הסרטון והוא השינוי לסגנון הוויזואלי של המשחק. למרות האיכות הנמוכה של הסרטון, ניתן להבחין כי הדמויות ועולם המשחק קיבל 'מתיחת פנים' עם מודלים משופרים.

בפרק 2 של Fortnite נראה כי גם נוספה מערכת של 'מדליות' אשר מקנה נקודות ניסיון על ביצוע פעולות במשחק כמו הפלת היריבים, כריית משאבים ואפילו דיג. ניתן להבחין גם כי הסביבות נראות שונות, ייתכן כי זאת מכוון שהפרק החדש יביא עימו גם מפה חדשה לגמרי וכן מעל ל-100 פריטים חדשים בהם יהיה ניתן לזכות במהלך העונה החדשה.

לצד אלה ניתן לראות כי נוספה מספר מכניקות חדשות למשחק: כמו זו המאפשרת לסחוב חברי קבוצה פצועים או זו המאפשרת לנוע בסביבות ימיות באמצעות שחייה או שיט על גבי סירות מנוע.

למרות שכרגע מהמפתחת אפיק גיימס (Epic Games) לא נמסר תאריך השקה רשמי מסתמן כי העונה הבאה תיפתח ב-17 באוקטובר.

עדכון: הסרטון המקורי עלה לרשת

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.