פורטנייט (Fortnite) הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר בקרב מיליוני שחקנים ברחבי העולם. כעת, חודשים לאחר שהושק ב־iOS, משיקה חברת Epic Games את המשחק בפלטפורמת האנדרואיד (Android) -אבל יש קאץ': כרגע, המשחק זמין באופן בלעדי רק למספר מוגבל של מכשירים.

באירוע ההכרזה של Galaxy Note 9, עלה לבמה מנכ"ל Epic Games, טים סוויני, והודיע על כך שהמשחק יזכה לשיפורים במשחקיות ולסקין מפואר, חדש ובלעדי עבור מכשירי החברה שנקרא בשם הלא מפתיע – "Galaxy". מה שהוא לא אמר כי המשחק יושק בבלעדיות למכשירי סמסונג.

BR05_Social_AndroidGalaxy.png

החברה אישרה בהודעה שפרסמה בבלוג הרשמי, את רשימת המכשירים מבית סמסונג שיוכלו לקבל גישה לגרסת הבטא של Fortnite לאנדרואיד כבר כעת, ביניהם: Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge , S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4.

הבעלים של מכשירים אלה יוכלו להוריד את גרסת הבטא של המשחק לאנדרואיד ישירות דרך היישום Samsung Launcher או בעזרת הורדת קובץ APK מאתר החברה. בנוסף, הבעלים של Galaxy Note 9 ו־Galaxy Tab S4 יוכלו להשתמש בסקין המיוחד שהוזכר קודם לכן. כמו־כן, לקוחות אשר הזמינו מראש את Note 9 יקבלו 15,000 מטבעות V-bucks ואת הסקין המיוחד, או זוג אוזניות מבטלות רעש מבית AKG בחינם. יש גם את האפשרות לקבל את 15,000 ה־V-bucks, את הסקין ואת האוזניות במחיר של 99 דולרים (בארה"ב).

עוד נכתב בהודעה כי בעוד "מספר ימים" (ללא ציון מתי בדיוק) Epic Games תרחיב את הגישה לבטא למספר טלפונים נוספים. הרשימה של החברה כוללת מספר טלפונים שלא היו רשומים בהדלפות הראשוניות שפורסמו לפני כמה ימים כמו כל מכשירי Google Pixel, דגמי LG G5 / G6 וכן סדרת V20 / V30, מכשירי OnePlus 5 / 5t / 6, גם Mate 10 / Pro / P20 / Pro וכן מכשירים של שאומי (Xiaomi) כמו Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 וסדרת Mi Mix כולה. עם זאת, ברשימה אין טלפונים של מוטורולה, סוני או HTC, ויש רק מכשיר אחד של נוקיה, אך הצפי הוא שיותר טלפונים יתווספו בשבועות ובחודשים הקרובים.

כפי שדיווחנו בעבר, Epic Games לא תשחרר את Fortnite לאנדרואיד דרך חנות Google Play. בראיון שסיפק מנכ"ל החברה, הוא ציין כי הם רואים באנדרואיד פלטפורמה פתוחה, כמו Windows, ושחרור Fortnite מחוץ לחנות Google Play יאפשר לחברה לשמור על 30% מההכנסות .

ניתן להירשם לגרסת הבטא של Fortinte לאנדרואיד בקישור שלהלן. משתמשים עם טלפונים נתמכים יוזמנו להצטרף בעת האפשר ויקבלו הוראות כיצד להוריד ולהתקין. ראוי לציין כי המשחק עדיין נחשב לגרסת בטא ולכן יש סיכוי לא קטן לתקלות.