פיטביט (Fitbit) מרגישה את הלחץ מצד סמסונג (Samsung) שקרובה לתפוס את המקום השני בקטגוריית השעונים החכמים, ונראה שהמענה המידי שלה לאיום מתמקד בגזרת המחיר: החברה הכריזה על שעון חכם ושלוש רצועות כושר חדשות, כולן זולות יחסית למוצרי העבר של החברה, כאשר מטרתן היא להביא לקוחות חדשים בתקווה שבהמשך יבחרו לשדרג לדגמים מתקדמים (ויקרים) יותר.

ה-Versa Lite הוא גרסה מוזלת של ה-Fitbit Versa, השעון החכם של החברה. מחירו עומד על 160 דולרים, לעומת 200 דולרים לגרסה הרגילה. החיסכון במחיר הביא לקיצוץ במפרט: אין תמיכה ב-WiFi, אין תמיכה באחסון וניגון של מוזיקה, ואין חיישן תאוצה (ג׳יירוסקופ), כך שה-Versa Lite איננו מסוגל למדוד טיפוס או עלייה במדרגות. עם זאת, שומר הדגם על מסך המגע הצבעוני, מד הדופק, זיהוי אוטומטי של פעילויות כושר, GPS, הצגת התראות מהטלפון וזמן סוללה של ארבעה ימים.

ה-Inspire היא רצועת כושר חדשה, שמחירה 70 דולרים בלבד. היא מספקת מעקב אחר אימוני כושר, תנועה ושינה, וגם תתריע על ישיבה ממושכת העשויה לסכן את בריאות המשתמש. Inspire HR היא גרסה מעט מתקדמת יותר (100 דולרים), המוסיפה לחבילה מד דופק, אימוני כושר ל-15 פעילויות שונות, GPS ונשימה מודרכת להרגעה והרפיית השרירים.

לבסוף, ה-Ace 2 הוא רצועה המיועדת לילדים בגילאי 6 ומעלה, ומחירה יעמוד על 70 דולרים (לעומת 100 דולרים לדגם ה-Ace המקורי). זוהי רצועה עמידה למים וזעזועים, בעלת מסך המציג אנימציות משעשעות, ו-10 פעילויות כושר שאמורות לאתגר את הילדים לזוז.

קרא עוד:  מסכמים עשור: המוצרים שנולדו בעשור האחרון וכאן כדי להישאר

כל המוצרים החדשים צפויים להגיע לחנויות כבר החודש, למעט ה-Ace 2 שישווק רק בקיץ 2019. לצד ההכרזה על רצועות הכושר החדשות, הודיעה פיטביט כי תחדל משיווק כמה ממוצרי הכושר הוותיקים שלה: ה-Alta, ה-Alta HR, Flex 2 ו-Zip.