לאחר הרבה ניחושים והדלפות מסתמן כי Galaxy S10, מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Samsung), כן יגיע עם מסך שכולל מגרעת. לפי המדליף המוכר היטב והמוערך איוון בלאס (evleaks@) למכשיר שיצא בתחילת 2019 יהיה "חתך למצלמת הסלפי בסגנון ניקוב של מחורר". במלים אחרות, סמוך לקצה המסך יהיה 'חור' מוקף בכל צידיו במסך, בדומה לעיצוב Infinity O שחשפה סמסונג בוועידת המפתחים שלה בשבוע שעבר.

בנוסף, ציין המקור של בלאס כי למכשיר יהיה קורא טביעות אצבע המבוסס על טכנולוגיית אולטרה-סאונד מתחת למסך ושלוש מצלמות אחוריות – אחת עם עדשה רגילה, שנייה עם עדשה רחבה ושלישית עם עדשה צרה. כך, ניתן יהיה לצלם בשלוש דרגות זום אופטי. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 9, עם ממשק One UI, שגם אותו הציגה החברה בוועידת המפתחים שלה.

שלושת הפרטים האחרונים אינם מפתיעים, שכן הממשק המדובר, המיועד להקל על השימוש בטלפון באמצעות חלוקת הממשק לחצי עליון שמציג מידע וחצי תחתון שכולל גלילה ופריטים לבחירה, כבר הוצג רשמית, ואילו המצלמות המשולשות וקורא טביעות האצבע כיכבו בכל שמועה בקשר למכשיר בחודשים האחרונים.

ההפתעה העיקרית היא הכניעה המסתמנת של החברה למגמת הוויתור על חלק משטח המסך לטובת המצלמה הקדמית, במיוחד שלאור התצוגות בכנס נדמה היה שמכשירי הדגל של סמסמונג יזכו למסך Infinity מלא, ללא מגרעות או חורים.