ֿסמסונג (Samsung) נותרה אחת היצרניות הבודדות בשוק הטלפונים החכמים שטרם אימצה את המגרעת – חיתוך בצדו העליון של המסך על מנת למקם בתוכה את המצלמה הקדמית, תוך שמירה על תצוגה גדולה וכמעט נטולת מסגרת. אולם נראה כי גם כעת גם היצרנית הקוריאנית מוכנה להצטרף אל העדר: מבין ארבעה עיצובים שונים אותם חשפה החברה במסגרת כנס המפתחים שערכה אתמול, שלושה מהם מצוידים במגרעת מסוג כלשהו.

עיצוב אחד, Infinity-U שמו, מזכיר מאוד את הטלפון של חברת אסנשייל (Essential) כמו גם דגמיה האחרונים של אופו (Oppo): מגרעת מינימלית בצורת ״טיפה״ הגוזלת מעט משטח התצוגה. העיצוב השני, Infinity-V, שומר על פרופורציות דומות, אך צורת הטיפה מוחלפת בחיתוך זוויתי וגס יותר. עיצוב שלישי, Infinity-O, הוא המוזר מכולם: כאן מופיעה מגרעת עגולה הממוקמת דווקא בצדו השמאלי של המכשיר, מעין גרסה קיצונית יותר למגרעת ה-ZenFone 6 שכבר זיכתה את היצרנית אסוס (Asus) בלא מעט ביקורת.

לצד כל אלו, הציגה סמסונג עיצוב נוסף בשם New Infinity, ובו נראה כי המסך נטול מסגרת או מגרעת מכל סוג. לא ברור האם עיצוב זה מייצג פריצת דרך כלשהי, כגון שילוב המצלמה תחת המסך ללא צורך בחיתוך, או שלמעשה עומדת סמסונג לאמץ סגנון עיצובי נוסף – ולשלב במכשיר מצלמה נשלפת (סליידר) המסתתרת מתחת למסך בזמן שלא משתמשים בה. לטענת החברה, כל העיצובים הללו ישולבו במכשירים שיושקו במהלך השנה הבאה, בהם גם מכשיר הדגל Galaxy S10.