כותר נוסף בעל ערכי הפקה גבוהים הופך לבלעדי ל-Epic Games Store, כאשר המפיצה דיפ סילבר (Deep Silver) הודיעה כי שחקני המחשב האישי יוכלו לרכוש את Metro Exodus רק דרך חנות המשחקים המקוונת של אפיק גיימס (Epic Games).

מדובר בכותר הגדול השני שלא יימכר דרך Steam, שכן בחודש שעבר הודיעה המפיצה יוביסופט (Ubisoft) על הפסקת המכירה המוקדמת של The Division 2 בחנות המשחקים של וואלב (Valve) ומכירת המשחק באופן בלעדי דרך ה-Epic Games Store.

בדומה ליוביסופט המפיצה של Metro Exodus הודיעה כי היא תכבד הזמנות מוקדמת שנעשו דרך Steam אך מעתה והלאה לא תתאפשר מכירה דרך הפלטפורמה של וואלב ושחקנים שירצו לרכוש את המשחק ייאלצו לעשות זאת דרך חנות המשחקים של אפיק גיימס.

אך המעבר לחנות המשחקים של אפיק הוא לא רק צעד סמלי, אלא גם מביא עימו הטבה לשחקנים, שכן בעקבות חלוקת הרווחים בחנות של אפיק שבמסגרתה המפתחת שומרת לעצמה נתח של 88 אחוז, המפיצה דיפ סילבר הודיעה כי היא 'תעביר את החיסכון לשחקנים' שכן בחנות האמריקאית המשחק יימכר במחיר נמוך יותר של 49.99 דולר.

הכותר Metro Exodus הוא משחק יריות מגוף ראשון, המתרחש במוסקבה שלאחר מלחמה גרענית ומבוסס על סדרת ספרים בעלת אותו שם. מדובר בכותר השלישי בסדרה המפותח על ידי 4A Games. המשחק ייצא ב-15 בפברואר ויהיה זמין לשחקני המשחק האישי וקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One.

קרא עוד:  לא רק DOOM: חמישה משחקי פעולה למשחק בטלפון
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.