חנות Epic Games Store מקבלת חיזוק משמעותי, כאשר המפיצה יוביסופט (Ubisoft) הודיעה כי היא תאפשר לרכוש את הכותר The Division 2 דרך חנות המשחקים החדשה של אפיק גיימס (Epic Games). אבל זה לא יהיה זמין לרכישה דרך חנות Steam.

עד כה גרסת המחשב האישי של הכותר The Division 2, הייתה זמינה לרכישה מוקדמת דרך Steam, חנות המשחקים של וואלב (Valve), או דרך החנות הייעודית של יוביסופט. אך היום המפתחת הודיעה כי היא 'מושכת' את המשחק מ-Steam וזה יהיה זמין כאמור ב-Epic Games Store.

למרות שהכותר לא זמין עתה לרכישה דרך Steam, ביוביסופט ציינו כי הם יכבדו את ההזמנות שנעשו עד כה ושרוכשים יוכלו להוריד את הכותר דרך הפלטפורמה דרכה הוא נרכש.

הכותר The Division 2 הוא הכותר ראשון בעלי ערכי הפקה גבוהים, שמגיע ממפיצה צד שלישי ובאופן בלעדי לחנות של אפיק. הסרת המשחק מ-Steam מהווה הבעת אמון בפלטפורמה של אפיק שנועדה להתחרות בהגמוניה שיש ל-Steam על שוק משחקי המחשב ומעניין יהיה לראות האם מדובר בתחילתה של מגמה והאם מפיצות נוספות יעבירו את מרכולתן לחנות המשחקים המתרחה.

The Division 2 צפוי לצאת על המחשב האישי וקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One ב-15 במרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.