בעוד HTC עדיין לא החליטה כיצד היא תממש את ממשק ה-Sense החדש על המכשירים הישנים, מבשלי הרומים של האנדרואיד כבר עובדים שעות נוספות כדי להתאים את הרום של ה-Sensation החדש עם ממשק ה-Sense 3.0 למכשירים “ישנים”. מבחינת מי שרכש את המכשירים רק לאחרונה כדוגמת ה-Desire HD, התאכזב לשמוע כי HTC לא תשדרג את ממשק ה-Sense שלהם (וגם אנדרואיד 2.3), לכן האופציה של רום מבושל היא האפשרות הטובה ביותר למשתמש שרוצה להיות מעודכן.

כך תמצאו את הרום עבור ה-Desire HD של המפיץ RCMixHD המצוין וכך גם תמצאו את הרום עבור מכשיר ה-HD2 כולל אנדרואיד 2.3. כזכור, ה-HD2 הוא מכשיר המבוסס על Windows Mobile 6.5 בכלל, ובעל מסך 4.3 אינצ’ גדול, כך שזהו שדרוג משמעותי למכשיר בן השנה וחצי.

אם אתם בעלי מכשיר של HTC אתם יכולים לצפות כי גם למכשירכם יגיע ממשק הסנס החדש, בן אם דרך HTC ובן אם דרך הטבחים של הדור החדש.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.