ממשק ה-Sense החדש של HTC שהוצג על גבי מכשיר ה-Sensation וה-Evo 3D לא יגיע למכשירים אחרים, כך צייצה HTC אמש בחשבון הטוויטר שלה. החברה ציינה כי בשל דרישות חומרה מסוימות (חזקות), רק מכשירים חדשים יוכלו לתמוך בממשק החדש כך שאפילו מכשירים כדוגמת ה-Desire S וה-Desire HD החדשים יחסית בשוק בעלי מעבד 1GHz לא יוכלו להגדרתה לתמוך בממשק. מסכי הבית המסתובבים בתלת מימד, ווידג’טים חדשים בתלת מימד ואפליקציות חדשות שבממשק דורשים עיבוד חזק כדי שיופעלו בצורה חלקה, אך האמנם אכן זה הטענה של HTC?

מספר שעות אחרי, קיבלנו שוב ציוץ מהחברה, שככל הנראה מיהרה להבהיר את עצמה שוב ולהרגיע כמה מהמשתמשים. HTC אמרה כי “ממשק הסנס האחרון לא יעבוד על כמה מהמכשירים הקודמים. אנחנו עובדים לשלב חלק מהפיצ’רים שכן יעבדו”.

עוד מוקדם לדעת מה יהיו הפיצ’רים שכן ישולבו, ובאילו מכשירים, אך לפחות בזה הרגע לא קיבלנו ביטול מלא. עוד על הממשק ה-Sense החדש תוכלו לקרוא בפוסט שפרסמנו אמש. (מקור)

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.