יחד עם מכשיר הסנסציה (איזה שם מרגש) השיקה HTC את ממשק ה-Sense UI בגרסתו השלישית. הממשק שגם יגיע על ה-Evo 3D, מיועד כמובן למערכת האנדרואיד בגרסת הסלולר מביא מספר חידושים לממשק המוכר ומרחיב את שירותי הרשת ש-HTC מספקת.

מסך הבית
HTC עיצבה מחדש את כל הווידג’טים המוכרים ובנוסף לכ-80 ווידג’טים שהציע במכשיר ה-Desire HD, היא הוסיפה עוד מספר וודיג’טים חדשים וכן עיצבה מחדש את ווידג’ט המזג האוויר שמציג אנימציות חדשות. גם המעבר בין מסכי הבית מזכיר יותר את זה של ה-Flyer ומוצג באנימציית תלת מימד מעניינת.

מסך הנעילה
מסך הנעילה של האנדרואיד מוגבל למדי ופרט לאפשרות לפתוח את המכשיר מנעילה הוא מציג את השעה והתאריך, ואולי גם את הפעם הבאה בה השעון המעורר יעיר אתכם. HTC החליטה לשנות את המצב (שבהחלט דורש שינוי) וזהו אחד השינויים המשמעותיים של ממשק ה-Sense החדש. בנוסף לאפשרות להוסיף את האפליקציות האהובות עליכם בלחיצת כפתור ישירות ממסך הנעילה, תוכלו לבחור האם להציג את מזג האוויר המקומי, לקרוא הודעות שלא נקראו במלואם, להציג תמונות ומידע אחר לבחירתכם.

עולם התוכן
לא רק אפליקציות וויג’טים HTC הוסיפה לממשק החדש, אלא גם היא מנסה את מזלה בעולם התוכן. בממשק תמצאו גישה לעשרות סרטים, תוכניות טלוויזיה וסרטונים להצגה על מכשירכם שחלקם בתשלום וחלקם בחינם, והכל באמצעות טכנולוגיית הסטרימינג שמאפשרת ניגון גם סרטים באורך מלא ללא עצירות.

מה עוד?
ישנם עוד שינויים רבים, שעל חלקם HTC לא פירטה, אך ממה שניתן לדלות מהדיווחים ברשת ישנה התאמה טובה יותר של האפליקציות שבממשק לרזולוציה וניצול חכם יותר של המסך, כך שיותר פרטים מוצגים על המסך, ולשאר הדברים נצטרך להמתין להשקה של אחד מהמכשירים החדשים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.