סלקום התחילה מהיום להציע בפועל את הממיר החדש שלה, עליו שמענו לראשונה לפני כחודש, תחת השם Master Box.

מדובר בממיר ממותג מדגם SEI 500 של היצרנית הסינית SEI Robotics, המבוסס על המעבד החדש S905X2 של AMLogic, עם 4 ליבות במהירות 1.8 גיגה-הרץ ומאיץ גרפי Mali G31, זיכרון עבודה בנפח 2 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 8 גיגה-בייט, תמיכה בווידאו ברזולוציית 4K ובחיבור WiFi במהירות העברת נתונים מרבית של 1 גיגה-ביט/לשנייה, שקע רשת לחיבור חוטי ושני שקעי USB לחיבור התקנים חיצוניים.

מערכת ההפעלה של Master Box היא Android TV 9.0 שמעליה ממשק של סלקום. המכשיר מגיע עם שלט בו יש כפתורי קיצורי דרך לנטפליקס (Netflix), למסך הבית של סלקום TV ולערוץ החי האחרון בו צפה המשתמש. כמו כן, YouTube כברירת מחדל מובנית בממיר ובקרוב צפויה סלקום להוסיף את Prime Video של אמזון (Amazon).

נכון להשקה מנויי סלקום TV שירצו ליהנות מנטפליקס יצטרכו לרכוש מנוי נפרד לשירות הפופולרי. עם זאת, סלקום הבטיחה כי בעתיד ניתן יהיה לשלם את דמי המנוי לנטפליקס דרך החשבון בסלקום.

מנויים קיימים לשירות סלקום TV יתאכזבו אולי לגלות שכדי לשדרג את הממיר הקיים שלהם ל-Master Box הם יצטרכו להוסיף 10 שקלים לחודש לדמי המנוי. לעומת זאת, מצטרפים חדשים ייהנו מהמחיר הישן של 99 שקלים לחודש, ובמשך חצי השנה הראשונה הם אף ייהנו מהשוואת המחיר לפרטנר – 69 שקלים לחודש בלבד.

קרא עוד:  כמו בטלפון: סמסונג הציגה ב-CES 2020 טלוויזיה מסתובבת

מי שיצטרף לטריפל ישלם 189 שקלים לחודש למשך שנה עבור סלקום TV, תשתית וספק במהירות עד 40 מגה-ביט/לשנייה, ולאחר מכן 209 שקלים לחודש. מי שיצטרף לחבילת קוואטרו עם 2 מנויי סלולר ישלם 245 שקלים לחודש למשך שנתיים עם נתב במהירות עד 100 מגה-ביט/לשנייה, ולאחר מכן 285 שקלים לחודש. בכל המסלולים, כל ממיר Master Box נוסף יעלה 39 שקלים לחודש.