סלקום הודיעה הבוקר כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם נטפליקס (Netflix), במסגרתו יוצע שירות ה-VOD של האחרונה למנויי שירות סלקום TV.

ההודעה של סלקום כללה מעט מאוד פרטים, ונאמר בה רק שהשירות יושק למנויים בשבועות הקרובים יחד עם ממיר חדש. מנוסח ההודעה לא ברור האם מנויי סלקום TV יוכלו לשלם על נטפליקס דרך החשבון בסלקום, כפי שיכולים לעשות לקוחות פרטנר TV (לאחר ניצול הטבת חצי שנה חינם), או שמא יצטרכו עדיין לשלם בנפרד לחברה הבינלאומית.

הפרטים שכן הוזכרו בהודעה כללו את השלט של הממיר החדש שכולל כפתור לגישה ישירה לנטפליקס, כמו גם כפתור גישה מהירה למסך הראשי של סלקום TV וכפתור נוסף לקיצור דרך לערוצים החיים בשירות. כמו כן, ציינה סלקום כי הממיר החדש שלה יהיה יכלול את השבב מדגם S905X2 של AMLogic. מדובר במעבד בעל 4 ליבות במהירות עד 2 גיגה-הרץ ומאיץ גרפי מסוג Mali G31, התומך בפיענוח וידאו במגוון פורמטים עד איכות של 10bit ברזולוציית 4K ובקצב של 60 פריימים לשנייה. בנוסף, הממיר תומך גם ב-HDR10, USB 3.0 ו-Dolby Vision. מהניסוח של סלקום עולה כי הממיר החדש לא יחליף את הממירים האחרים שהחברה מציעה – Apple TV ו-Mi Box 4K.

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם סלקום ולהדגיש את מחויבותנו לישראל", מסרה מריה פררס, סמנכ"ל פיתוח עסקי לאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בנטפליקס. "אנו שמחים על האופן שבו הצרכנים הישראליים מחבקים את נטפליקס ושמחים מאוד על היכולת להפוך את השירות שלנו לזמין ולהביא עוד הנאה למנויים שלנו באמצעות הממיר החדש של סלקום".

קרא עוד:  כמו בטלפון: סמסונג הציגה ב-CES 2020 טלוויזיה מסתובבת

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום, מסר כי "אנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם נטפליקס. הצטרפות קטלוג התוכן העשיר של נטפליקס לשירות הטלוויזיה שלנו, יחד עם הצעת התוכן העצומה של סלקום tv, הופכים את סלקום tv לשירות העשיר, הגדול, האטרקטיבי ביותר והמשתלם בישראל".