בלקברי (Blackberry) אישרה היום כי היא תשיק לראשונה מכשיר מבוסס אנדרואיד, ה-BlackBerry Priv שיגיע כבר במהלך השנה הקרובה.

המכשיר שכבר דלף לרשת תחת שם הקוד Venice ושמועות לגביו הושמעו מספר פעמים, הוא מעין שילוב של יכולות המוכרות של בלקברי עם מקלדת נשלפת ויישומי האבטחה ותקשורת של החברה לצד הגמישות של מערכת האנדרואיד: "Prive משלב את הטוב בכל העולמות – אבטחה ופרודוקטיביות של בלקברי עם המערכת האקולוגית על גבי פלטפורמת האנדרואיד," מר מנכ"ל החברה, ג'ון חן (John Chen) ומבטיח כי המכשיר מספק את כל הדרוש ללקוחות הארגוניים (Enterprise).

בלקברי למעשה רק הכריזה על הגעתו של המכשיר, אבל לא חשפה את הפרטים המלאים או כמה הוא יעלה. הדיווחים השונים אומרים כי מדובר במכשיר חזק למדי עם חומרה מעודכנת. כך המסך בגודל 5.4 אינץ' ברזולוציית QHD, מבוסס על שבב Snapdragon 808 או 810, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט ומצלמה בגבו של 18 מגה פיקסל. המקלדת זהה לדגמים הקודמים של בלקברי ונשלפת בהחלקה החוצה.

בלקברי צפויה למסור פרטים נוספים בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.