ספקולציות על כך שבלקברי (BlackBerry) תשיק לראשונה מכשיר מבוסס על מערכת ה-Android במקום BlackBerry OS 10 הולכות ומקבלות תפנית כאשר מספר תמונות של ה-Venice, המכשיר החדש, הודלפו לרשת.

מדובר כך נראה, במוצר חדש לגמרי ולא מהסוג שאנחנו מכירים מבלקברי כאשר הוא יצויד במסך גולש (קמור) לצדדים., כאשר לפי הערכות גודלו יעמוד סביב גודל של 5 אינץ’ ברזולוציית Full HD. הוא יכול שבב מרובע ליבות מתוצרת Qualcomm, והמצלמה בגבו תכלול חיישן של 18 מגה פיקסל.

BlackBerry-Venice-running-Android-Lollipop.

אבל ההבדל לא ימדד על החומרה, וכי לפי הדיווח, בלקברי תתמקד ביכולות ממשק ותוכנה שונות ובראשם זו המקלדת אשר מזוהה עם החברה לאורך השנים, וב-Venice היא תהיה זמינה תמיד, אבל בלי להסתיר את ממשק המשתמש אלא רק על ידי החלקה מלמטה. בנוסף, המכשיר יאפשר הזרמת תוכן ישירות למכשירים תומכים סטייל כרומקאסט וכן ממשק משתמש אינטואיטיבי ומהיר.

כרגע, אין עוד מידע מתי יוכרז המכשיר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.