מודים במשחק Fallout 4

הגיע שלב ההתנצלות: בעקבות הקשיים הרבים שליוו את השקת המשחק Fallout 76, החליטו בבת'סדה (Bethesda) להתנצל בפני הרוכשים ולהעניק פיצוי בדמות אוסף המשחקים הקלאסיים בסדרה שיסופק בחינם.

כפי שכבר סיפרנו השקת Fallout 76, שמוביל את הסדרה לעולם הממוקד במשחקים מרובי-משתתפים, לוותה במספר רב של קשיים. החל ממחיקה כוללת של המשחק בגרסת הבטא, קריסה של השרתים, בעיות התחברות ועוד סוגיות כמו הטעייה מכוונת של הצרכנים בנוגע לגרסת האספנים, ועוד.

בעקבות התלונות הרבות החליטו אצל המפיצה כאמור, לפצות את הרוכשים ולהעניק לאלה את אוסף המשחקים Fallout Classic Collection.

האוסף כיאה לשמו, מאגד את הכותרים הקלאסיים בסדרה וכולל את Fallout 2 ,Fallout ו-Fallout Tactics. אלה מיועדים למחשב האישי אך יעניקו בחינם לכלל שחקני Fallout 76 שהתחברו למחשק לפני סוף שנת 2018 וזאת ללא תלות בפלטפורמה בה הם שיחקו – המחשב האישי, קונסולת ה-PlayStation 4 או Xbox One.

עוד מצויין בהודעה כי השחקנים הזכאים יוכלו להוריד את אוסף המשחקים הקלאסי בתחילת ינואר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.