מודים במשחק Fallout 4

אופס גדול: מספר של שחקנים דיווח כי תקלה בגרסת הבטא של הכותר Fallout 76 של המפתחת בת'סדה (Bethesda) גורמת למחיקה של המשחק כולו. זו מאלצת את הבודקים, אשר מעוניינים לבחון את המשחק, להוריד אותו מחדש ללא אפשרות לשחזר את השמירות או ההגדרות האישיות.

Fallout 76 הוא הכותר הראשון בסדרה שהוא משחק מקוון מרובה משתתפים, לכן המפתחת הכריזה על תוכנית נסיינים (המכונה אצלה B.E.T.A), אשר נועדה למצוא תקלות וסוגיות שונות במשחק המתרחש בעולם הפוסט-אפוקליפטי לפני הגעתו אל כלל המשתמשים.

אך הפעם התקלות החלו עוד לפני שהנסיינים בכלל הפעילו את המשחק – כאשר תקלה במשגר של המשחק גורמת למחיקת המשחק וההורדה. תקלה זו מאלצת את הנסיינים, להוריד מחדש את המשחק ועם משקל של 46 גיגה-בייט, מדובר בנפח הורדה לא מבוטל בעל זמן הורדה ממושך, דבר שגרם ללא מעט נסיינים לפספס את הזמן שהוקצב לבדיקת המשחק. בתגובה לכך החליטו ב-בת'סדה להאריך את בדיקת הבטא ביום נוסף.

המשחק Fallout 76 צפוי להגיע אל שחקני המחשב האישי וקונסולת ה-PlayStation 4 ו-Xbox One ב-16 בנובמבר.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.