מודים במשחק Fallout 4

אחד מרגעי השיא ב-Fallout 76, הסיבוב המעודכן ומרובה המשתתפים סדרה המתרחשת בעולם פוסט אפוקליפטי, הוא שיגור של פצצות אטום. עם זאת, מתברר כי שרתי המשחק מתקשים להתמודד עם שיגור של מספר פצצות אטום במקביל, וזה מוביל לקריסה של שרתי המשחק.

שיגור של פצצת אטום אינה דבר של מה בכך וזו מצריכה ביצוע מספר מטלות ארוכות הכוללות איסוף ופענוח של קודי שיגור אשר פזורים בעולם המשחק. בסיום המטלה שחקנים מקבלים מפתח המאפשר לשגר פצצה גרעינית על אחד מאזורי המשחק, פעולה כשלעצמה משנה את אזור הפגיעה ומגבירה את הסיכויים להופעת אוייבים ברמה גבוהה ובכך לזכות בשלל נדיר יותר.

אך קבוצה של שחקנים התאגדה יחדיו כדי לבדוק מה קורה כאשר מפוצצים מספר פצצות יחדיו. הם השיגו מספר מפתחות לשיגור טיל גרעיני ואף תיעדו את רגע השיא בו הם שיגרו שלוש פצצות אטום על אזור אחד בעולם המשחק. פעולה זו גורמה למשחק לא להגיב ובסופו של דבר לניתוק כל השחקנים שהיו על השרת עקב קריסתו.

למרות שמדובר בפעולה לא שכיחה בעולם המשחק, Fallout 76 אינו חף מתקלות וקריסות, שכן גם בשלב בדיקת הבטא של המשחק תקלה גרמה למחיקה של המשחק כולו. בנוסף בסמוך להשקת המשחק שהתרחשה השבוע שיחררה החברה גם טלאי גדול במיוחד בנפח של 47 גיגה-בייט אשר נועד לתקן תקלות שהתגלו.

המשחק Fallout 76 מבית בת'סדה (Bethesda) זמין כבר עתה להורדה למחשב האישי ולקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One.

קרא עוד:  עדכון ל-Super Mario Maker 2 מאפשר לשחק כגיבור The Legend Of Zelda

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.