שאומי (Xiaomi) טרם פרסמה את מועד ההכרזה המדויק של Mi Max 3, המכשיר הבא בסדרת מכשירי הענק הפופולרית שלה, אבל סרטון חי של המכשיר כבר הגיע לרשת לאתר Leaks/  – כשגרסה אחת מציגה את המכשיר בצבע שחור ואחת בצבע הזהוב המוכר של מכשירי החברה.

כפי שכבר למדנו, שאומי אמורה להשיק גם גרסת Pro של ה-Mi Max 3 שתצויד במערכת על שבב Snapdragon 710 במקום Snapdragon 636 שאמורה להיות המנוע של המכשיר הרגיל. גרסת ה-Pro ככל הנראה גם תגיע עם מצלמות טובות יותר מאחור.

עדכון: מה חשבנו על Mi Max 3? בביקורת המלאה

בכל מקרה שני המכשירים, כפי שכבר ידוע, יגיעו עם מסך בגודל 6.9 אינץ' ביחס היבט של 18:9 בלי מגרעת, והסרטונים מאשרים זאת שוב. הסרטון גם חושף סופית שהמצלמות מאחור של ה-Max 3 יהיו מצוידות בחיישנים בגודל של 12 ו-5 מגה-פיקסל, ושהסוללה תהיה בנפח עבודה של 5,500 מילי-אמפר/שעה.

ממה שכבר ידוע המכשיר יגיע בתצורות של 3/32 יחד עם 4/64 ו-6/128 גיגה-בייט זיכרון עבודה/אחסון, שהמצלמה הקדמית תהיה בגודל של 8 מגה-פיקסל ושהרזולוציה תהיה +FHD ולא יותר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.