האם הדור הנוכחי במשפחת ה-Mi Max של שאומי (Xiaomi) יורכב למעשה משני מכשירים? לפי אתר ההדלפות Leaks/ החברה מתכוונת להשיק מעבר לגרסה הרגילה והבינונית משהו של Mi Max 3 טלפון נוסף בשם Mi Max 3 Pro, עם אותו מסך 6.9 אינץ' ברזולוציית FHD, אותו עיצוב, אבל לפחות עם מערכת על שבב משופרת וקצת יותר.

לפי TENNA מבחינה חיצונית שני המכשירים ייראו אותו דבר ואפילו יוגשו לציבור באותם צבעי שחור וזהב. העיצוב החיצוני מזכיר במידה רבה את מכשיר ה-Redmi וה-Redmi Note הנוכחיים של החברה, אבל כאמור עם מסך הרבה יותר גדול.

ההבדל המשמעותי הוא המערכת על שבב: בעוד שה-Mi Max 3 אמור להיות מצויד ב-Snapdragon 636 גרסת ה-Pro שלו אמורה להגיע עם השבב החדש Snapdragon 710. מבחינת זיכרון הגרסה הרגילה תוצע עם זיכרון עבודה בסיסי של 4 גיגה-בייט ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, בעוד שגרסת ה-Pro תוצע עם 6 גיגה-ביט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון.

לפי הדיווח של Leaks/ יגיע Mi Max 3 עם סוללת 5,400 מילי-אמפר/שעה וכן יצויד ברמקולים סטריאופונים. צמד המצלמות מאחור יהיה מבוסס על חיישני IMX363 של סוני (Sony), וכנראה שהמלצה הראשית תהיה בגודל של 12 מגה-פיקסל.

מתי צמד המכשירים יגיעו לעולם? לפי הערכות זה יכול להתרחש כבר בשבוע הבא. לא נותר הרבה זמן לדעת.