האם יש מישהו שיכול לזכור בעל פה את כל התקלות שכבר נרשמו ב-Pixel 3, הטלפון שאמור היה להיות מכשיר הדגל החדש של גוגל (Google), וכנראה בסוף יירשם בהיסטוריה כמכשיר עם הכי הרבה באגים? אז תרשמו עוד אחת: היעלמות של הודעות טקסט – מסרונים שנשלחים וגם מתקבלים. גם אם מספר יישומי ההודעות המיידיות כבר גדול, מתברר שיש לא מעט אנשים וחברות שעדיין משתמשים במסרוני טקסט, והתלונות בהתאם.

לפי דיווחים אחת הדרכים לטפל בבעיית המסרונים הנעלמים היא לנסות להחזיר את אפליקציית ההודעות לגרסה ישנה יותר, מה שיגרום להופעה מחדש של המסרונים – והדרך לעשות זאת היא להסיר את כל העדכונים, עד שחוזרים לגרסת ברירת המחדל שהושקה יחד עם המכשיר.

בגוגל כבר אישרו שהם מודעים לבעיה. "לאחרונה גילינו באג שמשפיע על הודעות SMS/MMS במספר קטן של מכשירי Pixel 3 ואנחנו קרובים להציע תיקון", מסרה החברה.

כזכור מאז השקת Pixel 3 כבר דווח על תצוגת מגרעת נוספת בצד המכשיר, בעיות בטיפול בזיכרון שגורמות לסגירת אפליקציות מיותר, וגם בעיות באפלקיציות הצילום והגלריה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.