זוג מכשירי ה-Pixel (פיקסל) של גוגל (Google) הוכרזו לפני כחודש, כאשר אחת הטענות היו כי אלה כוללים מגרעת רחבה יחסית שבראש המסך. עתה נראה כי בשל סיבה שאינה ברורה- דגם Pixel XL 3, "גידל" מגרעת נוספת הצמודה לדופן ימין.

תמונות המגרעת הנוספת, שבתחילה פורשו כמתיחה על חשבונה של היצרנית המובילה, התבררו כנכונות כאשר גוגל אישרה זאת והוסיפה כי מדובר בתקלת תוכנה והבטיחה שעדכון ישוחרר בקרוב ויתקן את הבעיה. פתרון נוסף שהוכח כיעיל הוא כיבוי והדלקה מחדש של המכשיר בעת הופעת המגרעת.

תקלת המגרעת מצטרפת לשורת תקלות שנוגעות לזוג מכשירי ה-Pixel ולא עושות חיים קלים לגוגל מאז ההשקה, וביניהן גם סוגיה שמובילה לפס ורוד שמוצב במרכזו של המסך. תקלות נוספות שדווחו בידי משתמשים מתייחסות לחוסר יכולת המכשיר לנהל את זיכרון העבודה (RAM) כראוי, ולאור זאת מוביל לסגירתן של אפליקציות. עוד הועלה כי המכשיר אינו שומר תמונות כראוי, זאת בשל תקלה באפליקציית המצלמה שמובילה לקריסתה בטרם נשמרו הצילומים.

מלבד אותן תקלות, מכשירי ה-Pixel גם זוכים לביקורות שמתייחסות לאיכות קול ירודה בעת צילום סרטון, מה שדווקא זכה לדחייה מצד החברה שטענה כי מדובר ביכולת סינון הרעשים שהטמיעה במכשיר. ביקורות נוספות הופנו לחוסר התמיכה בטעינה אלחוטית מהירה דרך מוצרים שאינם מאושרים על ידי גוגל, וגם זאת נדחה על ידיה בטענה כי מטענים שאינם תומכים באופן ספציפי במכשירי ה-Pixel 3, יטעינו את המכשיר בקצב הנמוך ביותר שמאפשר תקן QI.

קרא עוד:  סמסונג וגוגל בשיתוף פעולה: Duo תשולב בחייגן במכשירי Galaxy S20