זו היה אמורה להיות דרך חדשנית להזמין מוצרים הביתה, אבל הפרויקט כשל: אמזון (Amazon) הודיעה כי כפתורי הדאש (Amazon Dash) הוסרו מהאתר ואינם זמינים יותר לרכישה.

כזכור, ה-Amazon Dash שהושק ב-2016 התחבר לרשת ובאמצעות לחיצה בודדת על הכפתור ניתן היה להזמין את המוצר שחסר בבית. כך לדוגמה ניתן היה להצמיד את הכפתור למכונת הכביסה ולהזמין אבקת כביסה כאשר היא נגמרה. באותו האופן הכפתור סיפק הזמנה מהירה לחיתולים, מכשירי גילוח ומעל 100 מוצרים שונים. כל לחיצה מבצעת הזמנה מיידית מאמזון, וכי לחיצה חוזרת לא תפעל עד אשר בוצעה אספקה של ההזמנה הקודמת של אותו המוצר.

Image result for amazon dash

הערכות הן כי אמזון מכרה מיליוני יחידות של הכפתור, אשר עלותו היא 4.99 דולר בלבד. עם זאת, זה לא אומר כי החברות או אמזון התייאשה מהפתרון וכי יכולת הזמנת המוצרים מצויה כמובן דרך המסייעת אלקסה (Alexa) ובשלל מוצרי הרמקולים החכמים.

כפתורי ה-Dash ימשיכו לפעול, אולם לא ברור לעוד כמה זמן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.