לצפות בפיד התמונות של חברכם מהמסך הקטן בסמארטפון הוא לא תמיד דבר נוח, במיוחד כשיושבים ליד מחשב ואנו צמודים למסך. כעת אינסטרגם מביאה את פיד העדכונים גם לאתר הרשמי ובגישה ל-Instagram.com נוכל לסייר ולצפות בפיד החדשות המעודכן ביותר ועל המסך הגדול.

בדומה לאפליקציית המובייל, המשתמש יכול לסייר בתמונות השונות, לעשות לייק וכמובן להגיב. אולם דבר אחד וחשוב מאוד לא ניתן לעשות דרך האתר – להעלות תמונות. ומדוע? בבלוג הרשמי של החברה מסביר קוין סטרום כי האינטסגרם מיועדת לצילום תמונות “בזמן אמת”: “אנחנו מאמינים כי אתה צריך להיות מסוגל לגשת לאינסטגרם על מגוון של מכשירים שונים, כל אחד עשוי להיות לך נוח ברגע הנתון – כולל המחשב או הטאבלט. אנחנו לא מציעים את היכולת להעלות תמונות מאתר האינטרנט מכיוון שאינסטגרם סובבת סביב הרעיון של צילום תמונות תוך כדי תנועה, בעולם האמיתי בזמן אמת. מצד שני, גרסת האינסטגרם לרשת מתקדמת בהפיכת חווית הגלישה למהירה, פשוטה ומהנה באחד.”

באינסטגרם מעוניינים לגרום לגולשים להתחבר לשירות בתדירות גבוהה יותר, ורק לאחרונה דווח כי הרשת מאבדת עד 25 אחוז מהגולשים היומיים שלה. הפיד החדש באתר הוא המשך לאפשרות הגישה לפרופיל האישי של המשתמש שנפתח בשנה שעברה. רשת התמונות החברתית החלה לפני כשנתיים כאפליקציית צילום לאייפון, ונרכשה לפני כמעט שנה על ידי פייסבוק וכיום היא בעלת 90 מיליון משתמשים ו-40 מיליון תמונות המועלות לרשת בכל יום.
>> אינסטגרם: הצג צילום תעודת זהות להתחברות
>> ממשיכה לצמוח: אינסטגרם עם 90 מיליון משתמשים, 40 מיליון תמונות ליום

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.