המילטון, יבואנית מוצרי שאומי (Xiaomi) בישראל הודיעה יחד עם היצרנית הסינית כי היא תפעל להרחיב את מגוון המוצרים שהיא מביאה לארץ. ההודעה ניתנה במסגרת ביקור רשמי של נציגי שאומי בישראל.

אבי קורנפלד, מנהל מותג שיאומי בחברת המילטון אמר כי: "ישראל היא יעד אסטרטגי עבור חברת שיאומי. בשיאומי אומרים כי הישראלים יודעים להעריך מוצר איכותי כשהם נתקלים בו, וכי הישראלים נחשבים לצרכנים הנאמנים למותג שאותו הם אוהבים. הביקור של וואנג בישראל יאפשר לנו להרחיב כבר בקרוב את מגוון המוצרים של שיאומי, המגיעים לישראל ביבוא רשמי".

שיאנג וואנג, משנה לנשיא שיאומי וראש החטיבה הגלובלית של שיאומי בעולם, ביקר בישראל בימים האחרונים ונפגש עם בכירים בתעשיית התקשורת. וואנג, לשעבר מנכ"ל קוואלקום, במטרה ללמוד את השוק הישראלי ואת הכוחות הפועלים בו.

לשאומי יש כיום מגוון גדול מאוד של מוצרים שאינו בהכרח רק טלפונים חכמים. בין המוצרים הבולטים שיש לחברה הוא השואב הרובוטי הפופולרי Mi Robot Vacuum, מספר מוצרי רמקולים אלחוטיים, הקורקינט החשמלי Mi Electric Scooter, טלוויזיות חכמות במגוון גדלים ועוד. את כולם מאפיין מחיר נמוך יחסית, מה שנותר לראות האם המילטון תנצל זאת בחכמה.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.