בעדכון חדש של Windows 10 שמיקרוסופט (Microsoft) שחררה השבוע לחברי תוכנית ה-Windows Insider, נראה כי לראשונה, ענקית התוכנה תוסיף תמיכה רשמית במכשירי האנדרואיד (Android).

במהדורה 16199 שקיבלו החברים בתוכנית הבטא, ניתן להגדיר כי במחשב יתקבלו כל ההתראות השונות שמגיעות למכשיר האנדרואיד ישירות למחשב מבוסס Windows 10. כדי לעשות זאת נדרש קודם כל להוריד את המסייעת קורטנה (Cortana) למכשיר האנדרואיד ולאפשר שיקוף ההתראות. מלבד זאת, ניתן יהיה לאשר שיחת טלפון נכנסת כולל זיהוי המתקשר, או לכתוב דרך המחשב מסרון למתקשר.

עוד בעדכון גם אפשרות להציב אנשי קשר מועדפים בשורת המשימות. בלחיצה על איש קשר מסוים ניתן לשלוח מייל, הודעת טקסט או להתקשר. נוספו גם סרטוני הדרכה בהגדרות המערכת, אנימציית אמוג'י כשמתקבלת הודעה מאיש קשר ועוד.

את האפשרות החדשה מיקרוסופט הציגה עוד לפני שנה, אולם לבסוף היא לא הכניסה אותה לעדכון Creators Update. כך, אפשר להניח כי זו תגיע לעדכון הגדול הבא שייצא בעוד מספר חודשים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.